>> AKTUALNOŚCI <<Błyskawiczna tabliczka mnożenia

W dniu 14 marca 2024 roku, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Iławie odbył się finał międzyszkolnego konkursu "Błyskawiczna tabliczka mnożenia" dla uczniów klas II szkół podstawowych powiatu iławskiego, zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Iławie z okazji Międzynarodowego Dnia Matematyki. W finale uczestniczyło 16 uczniów. Pierwsza część konkursu to test szybkiego liczenia. Uczniowie w czasie 10 minut musieli rozwiązać test. Tutaj liczyła się jakość rozwiązania testu i szybkość liczenia. Do drugiej części konkursu przeszło dziesięcioro uczniów z najlepszym wynikiem uzyskanym w teście.


Rozgrywka finałowa oparta była na formule popularnego programu "1 z dziesięciu". Uczniowie doskonale sobie radzili. Rywalizacji towarzyszyły duże emocje.


Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Jędrzej Tyszkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Iławie

II miejsce - Wiktor Welzant ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Iławie

III miejsce - Aniela Wilga ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Iławie


Laureaci zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi i pamiątkowymi dyplomami. Dyplomy otrzymali również wszyscy uczniowie Mistrzowie etapu międzyszkolnego.

Wszystkim finalistom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy laureatom. Dziękujemy również wychowawcom i koordynatorom za przygotowanie uczniów i współpracę podczas realizacji konkursu.18.03.2024

20.12.2023

12.10.2023

03.10.2023Informacja dla Klientów Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Iławie


W związku z okresem urlopowymnieznaczniezmieni się

PLAN POSIEDZEŃ ZESPOŁU ORZEKAJĄCEGO.


W miesiącu lipcu 2023 r.:

7 lipca 2023 r.

21 lipca 2023 r. (zmiana za 28.07.2023 r.)


W miesiącu sierpniu 2023 r.:

18 sierpnia 2023 r.

25 sierpnia 2023 r.


Za niedogodności przepraszamy12.06.2023Konkurs "Czytam i rozumiem"


12.06.03.202305.04.2023Dzień dobry,

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez POWIAT IŁAWSKI, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje.
Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi, trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi - przy wsparciu prawników, doradców obywatelskich i mediatorów.

Oprócz świadczenia indywidualnej, darmowej pomocy - prowadzimy także
EDUKACJĘ PRAWNĄ, która zmierza do zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa.
Dlatego też –
zwracamy się z prośbą o umieszczenie DARMOWYCH MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH (wyprodukowanych w I kwartale 2023 r.) - na Państwa stronie internetowej, serwisach społecznościowych i tym podobnych kanałach komunikacji, tak by trafiły do możliwie największej liczby mieszkańców. Materiały są dostępne do pobrania na dedykowanej dla Powiatu Iławskiego stronie projektowej.

Wśród darmowych materiałów edukacyjnych znajdą Państwo m.in.:
- Kwartalnik młodzieżowy „Z Paragrafem na Ty” („Zakupy i sprzedaż w Internecie”),

- Artykuły prawne (m.in.: „Prawo do renty rodzinnej”, „Pomoc osobom mobbingowanym i dyskryminowanym w pracy”),
- Słuchowiska prawne/podcasty („Zasiedzenie nieruchomości”, „Zaliczka, a zadatek”)


Na stronie znajdą Państwo również
szczegółowe informacje o zakresie i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy, wraz z ulotką i plakatem promocyjnym.

Ponadto zachęcamy do śledzenia - nas na Facebooku, Instagramie i TikToku, gdzie publikujemy m.in. informacje dotyczące dostępu do systemu nieodpłatnych świadczeń, a także posty o zakresie i zasadach udzielania porad oraz prawne zagadnienia tematyczne, w tym w obszarze praw i obowiązków obywatelskich, działalności krajowych i międzynarodowych organów ochrony prawnej, mediacji oraz sposobów polubownego rozwiązywania sporów, a także możliwości udziału obywateli w konsultacjach publicznych oraz procesie stanowienia prawa.

Z wyrazami szacunku:

Daria Smaga

Koordynator NPP i NPO
tel.
609 366 166Stowarzyszenie Sursum Corda

ul. Lwowska 11 | 33-300 Nowy Sącz

tel. 18 44 11 994 (pon.-pt. 8.00-16.00)

www.sc.org.pl

pomoc-prawna@sc.org.pl05.04.2023Błyskawiczna tabliczka mnożenia

W dniu 14 marca 2023 roku, w czytelni Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Iławie odbył się finał międzyszkolnego konkursu "Błyskawiczna tabliczka mnożenia" dla uczniów klas II szkół podstawowych powiatu iławskiego, zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji w Iławie z okazji Międzynarodowego Dnia Matematyki. W finale uczestniczyło 8 uczniów. Rozgrywka finałowa oparta była na formule popularnego programu "1 z dziesięciu". Uczniowie doskonale sobie radzili. Rywalizacji towarzyszyły duże emocje.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Daniel Zabłocki ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Iławie

II miejsce - Jan Pawlik ze koły Podstawowej w Tuszewie

III miejsce - Alina Dziugiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Iławie

Laureaci zostali uhonorowani nagrodami rzeczowymi i pamiątkowymi dyplomami. Dyplomy otrzymali również wszyscy uczniowie Mistrzowie etapu międzyszkolnego.

Wszystkim finalistom dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy laureatom. Dziękujemy również wychowawcom i koordynatorom za przygotowanie uczniów i współpracę podczas realizacji konkursu.


19.03.2023


Archiwum